Hydrolyzovaný morský/rybí kolagén, 300g

 

♥PREMIUM♥

100 % čistý enzymaticky štiepený bioaktívny kolagén z morských rýb (vo forme ľahko stráviteľných peptidov)

Výživový doplnok pre zdravé a silné vlasy, nechty, kosti a kĺby. Zmierňuje účinky starnutia.

Dostupnosť Skladom
€15    
Kategória Výživové doplnky
 

Kolagén je najrozšírenejším proteínom v našom tele.  Zabezpečuje súdržnosť, pružnosť, elasticitu a regeneráciu pokožky, je hlavnou organickou zložkou chrupaviek, šliach, kĺbov a kostí a nachádza sa tiež v nechtoch či vlasoch. Telo si endogénnou syntézou dokáže vytvárať vlastný kolagén, tento proces však vekom stráca na účinnosti. Aj preto pokožka časom stráca elasticitu, začnú sa vytvárať vrásky, kĺby neznesú takú námahu ako v mladosti, kosti sa ľahšie zlomia. Kolagén má veľmi špecifické zloženie aminokyselín a je dokázané, že pravidelným príjmom týchto špecifických aminokyselín sa dokáže znova naštartovať endogénna syntéza nášho vlastného kolagénu. Náš hydrolyzovaný kolagén je enzymaticky štiepený tak, aby ponúkal nášmu telu práve tieto špecifické aminokyseliny, v optimálnom pomere a s čo najvyššou biovyužiteľnosťou.

Kolagén je možné pridať do akéhokoľvek jedla alebo jednoducho rozpustiť vo vode alebo v akomkoľvek nápoji bez toho, aby ovplyvnil ich chuť a konzistenciu

 

Zloženie: Čistý enzymatický hydrolyzovaný kolagén z morských rýb

Krajina pôvodu: Francúzsko

Odporúčané dávkovanie: 8-10 g (1PL ) denne. Odporúčaná denná dávka sa nesmie prekračovať.

Návod na použitie: Uvedenú dávku rozmiešať vo vode alebo v inom nápoji a po rozpustení vypiť. (Odporúčam pred vypitím nechať rozpustený kolagén v pohári pár minút odstáť, vyparí sa tak jeho typická ,,kolagénová aróma). Pre lepšiu vstrebateľnosť sa odporúča užívanie kolagénu s vitamínom C (môžete pridať šťavu z citróna, alebo užite vitamínový preparát).

Minimálna trvanlivosť:  do dátumu uvedeného na prednej strane obalu Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplote do 25°C

Upozornenie: Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Negatívne účinky nie sú známe. Uchovávajte mimo dosahu malých detí dosahu malých detí.

Priemerné nutričné hodnoty: Energetická hodnota na 100g: 1530 kJ/360cal, Bielkoviny: 90% (95% v sušine), Tuky: 0 %, Sacharidy: 0 %

Hmotnosť 0.3 kg