BIO CLA – zázračná tobolka na chudnutie?

To určite nie...naozaj nedokáže robiť zázraky na počkanie.... Ale určite je skvelým pomocníkom pre tých, ktorí športujú a snažia sa zdravo stravovať a chcú sa zbaviť svojho telesného tuku trošku rýchlejšie.

Ako teda BIO CLA funguje? :

  • Podporuje spaľovanie tuku, tým že tuk sa využíva ako prednostný zdroj energie pri fyzickej námahe ... to  teda znamená, že sa musíme trochu hýbaťWink ak chceme tuk spáliť. Pri fyzickej aktivite však budeme spaľovať prednostne tuk z tukových zásob.
  • Podporuje tvorbu čistej svalovej hmoty (tuk sa spaľuje vo svaloch a tým im dodáva energiu pre lepší výkon a ich rast)....z toho opäť vyplýva, že bez pohybu to nepôjdeTongue out
  • Znižuje množstvo telesného tuku tým, že zabraňuje jeho ukladanie v tukových bunkách a zároveň stimuluje spaľovanie existujúceho tuku a znižuje počet existujúcich tukových buniek
  • Zlepšuje v tele pomer tuk/svalovina, čím pomáha zlepšovať a formovať tvar tela
  • Zabraňuje JO-JO efektu
  • Zlepšuje silu a vytrvalosť, spaľuje vnútorný svalový tuk

 

CLA (konjugovaná kyselina linolová) je prirodzene sa vyskytujúca mastná kyslina, ktorá sa  nachádza v hovädzom mäse, mlieku, syroch, jej koncentrácia z týchto prirodzených zdrojov je však príliš nízka. Pri výrobe BIO CLA Clarinol sa ako surovina používa bylina Svetlica farbiarska (Carthamus tinctorius L., tiež turecký šafrán), ktorá obsahuje vysokú koncentráciu kyseliny linolovej.

Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča užívanie 3 g BIO CLA Clarinol (3 tobolky) najlepšie po jedle (ráno, na obed a večer). Pozitívne účinky sa prejavia po 8-12 týždňoch pravidelného užívania.

Kúpiť môžete tu: http://www.zdravoakvalitne.sk/BIO-CLA-CLARINOL-1000-mg-60-kapsul-d3.htm